قطعات موتورسیکلت
29
فوریه

بررسی موتورسیکلت کاوازاکی Ninja H2 مدل ۲۰۱۵

موتورسیکلت کاوازاکی Ninja H2 مدل ۲۰۱۵ تازه‌ترین محصولی است که در خط تولید کمپانی کاوازاکیقرار گرفته و همانطور که انتظار می‌رود ازآخرین فن‌آوری نیز بهره می‌برد. پیشرانه این موتورسیکلت یک موتور ۴ سیلندر خطی ۴ زمانه است که ۹۹۸ سی‌سی حجم دارد و با آب خنک می‌شود، نیروی این پیشرانه از طریق یک گیربکس شش سرعته به چرخ‌ عقب منتقل می‌شود. بدنه فولادی و رینگ‌های آلومنیومی پنج پره نیز استحکام این موتورسیکلت را تضمین می‌کنند. پیشرانه این موتورسیکلت بسیار سبک طراحی شده و به سوپرشارژر نیز مجهز شده است که می‌تواند دستاورد بزرگی باشد.

با گذر هوا از درون موتور از گرمای آن کاسته می‌شود تا عملکرد آن بالا برود و برخلاف دیگر محصولات کمپانی کاوازاکی این موتورسیکلت برای شرایط مختلف بسیار مناسب می‌باشد. سیلندرها در جلو قرار دارند و از این رو هوارسانی به آن‌ها آسان خواهد بود. به منظور کاهش اصطکاک از روغن در این موتور بهره گرفته می‌شود، اما نیازی به مخزن روغن جداگانه نیست و این موضوع به سبک‌تر شدن آن کمک زیادی می‌کند. بدنه آیرودینامیک نیروی رو به پایین ایجاد کرده و چارچوب فلزی پایداری موتورسیکلت را بیشتر می‌کند. سیستم تعلیق نیز از کارتریج‌های بادی-روغنی در جلو و کمک فنر تطبیق‌پذیر در عقب بهره می‌برد.

شایان ذکر است، گیربکس Dog-Ring بسیار نرم و سریع کارش را انجام می‌دهد، این گونه گیربکس‌ها معمولاً در موتورسیکلت‌های کلاس فرمول ۱ مشاهده می‌شود. بر خلاف گیربکس‌های معمولی، هنگام تعویض دنده ، پدال دنده، چرخ دنده‌ها را حرکت نمی‌دهد و  این خود Dog-Ring  است که جا به جا می‌شود و از آنجایی که Dog-Ring از دنده‌های گیربکس سبک‌تر است، تعویض دنده و شتابگیری سریع‌تر خواهد بود.

سیستم خنک کننده، ترکیبی است از عملکرد آب و روغن، به نوعی که روغن در حین کاهش اصطکاک از گرمای موتور هم می‌کاهد ، سرسیلندر آلومینیومی نیز حرارت موتور را کم می‌کند و این موضوع عملکرد موتور را بالا می‌برد. گفتنی است موتورسیکلت کاوازاکی Ninja H2 به واسطه بدنه سبکش، تیز و چابک است و هندلینگ بالایی دارد. برای اولین بار از دوشاخه یک سویه در عقب استفاده شده که به طور مستقیم به قاب موتور متصل می‌شود. کمک فنر KYB نیز پایداری فوق العاده‌ای به این موتورسیکلت ایجاد می‌بخشد.

همچنین در انتهای این کمک فنر Uni-Trak قرار دارد که کوبش‌های چرخ عقب را به خوبی جذب می‌کند. کمک‌های جلو تا ۴۳ میلی‌متر جای بازی دارند، به هنگام عملکرد سیستم تعلیق نیز یک پیستون ۳۲ میلی متری روغن را بین تیوپ داخلی و خارجی پمپ می‌کند، این ویژگی لرزش‌ها را کم می‌کند و سواری نرم و مطلوبی را در اختیار موتور سوار قرار می‌دهد.

لوازم یدکی موتورسیکلت کاوازاکی را از تک چرخ بخواهید

لوازم یدکی لوازم خانگی را از قطعه بانک بخواهید

محصولات گیاهی را از عطاری اینرتنتی تریاق بخواهید

تعمیرات لوازم خانگی خود را ( برندهای مختلف تفال مولینکس و … ) را به سنترسرویس بسپارید

تابلوسازی صابر مرکز ساخت تابلو چلنیوم در اصفهان

تابلوسازی اسپادانا بهترین تابلوسازی اصفهان

مشارکت در ساخت

بورس تجهیزات استخر در تهران

بورس قطعات لوازم خانگی

مرکز پخش عمده لوازم یدکی موتورسیکلت

انجمن کاوازاکی

مرکز پخش قطعات کاوازاکی

بورس قطعات کاوازاکی

لوازم یدکی کاوازاکی

نمایندگی کاوازاکی

خدمات پس از فروش کاوازاکی

پخش عمده لوازم یدکی کاوازاکی در تهران

قطعه سیکلت بورس لوازم یدکی کاوازاکی :

02122498526