logo 2
03
آوریل

قطعات بابر

رگال رپتور بابر Regal raptor bobber

رگال رپتور یک موتورسیکلت در کلاس چاپر است که در کشور چین به تولید می‌رسد. شاید سوالات زیادی در مورد برند رگال رپتور داشته باشید که در متن‌های مربوط به موتورسیکلت‌های آن به مرور به معرفی آن می‌پردازیم.

رگال رپتور در اصل یک برند آمریکایی است اما مدل‌های وارد شده به کشورمان تولید چین هستند چراکه رگال رپتور یک شعبه تولید در کشور چین دارد که محصولات مورد نیاز در آسیا را به تولید می‌رساند.

رگال رپتور بابر 250 طراحی بی نقصی دارد و یکی از بهترین‌ها در بین محصولات این کمپانی است. طراحی محصولات رگال رپتور توسط گروهی از برند هارلی دیویدسون صورت گرفته و بابر هم یکی از کم‌نقص‌ترین‌ها به شمار می‌رود. این موتورسیکلت طول زیادی دارد و فاصله محوری آن زیاد است که این مورد یکی از ویژگی‌های موتورسیکلت‌های چاپر محسوب می‌شود.

موتور به کار رفته در رگال رپتور بابر 250 حجمی معادل 250 سی سی و 2 سیلندر دارد و می‌تواند 19 اسب بخار قدرت و 19 نیوتن متر گشتاور تولید کند. برای انتقال این قدرت هم یک جعبه دنده 5 سرعته در نظر گرفته شده است.

رگال رپتور بابر 250 بدون شک بهترین موتورسیکلت در کلاس بابر در کشورمان است که علاقه مندان به این کلاس از موتورها، آن را بهترین انتخاب می‌دانند.

بابر همچنین نام یکی از موتورسیکلت های زیر مجموعه ترایمف نیز هست :

یکی از فرزندان موفق، محبوب و البته نوپای ترایمف، سری بون‌ویل بابِر (Bonneville Bobber) است که سبک و سیاق موتورهای قدیمی را با چاشنی‌های امروزی ترکیب کرده و شخصیتی مدرن-کلاسیک دارد. به‌تازگی نسخه‌ای جدید از این سری با پسوند بلَک (Black) توسط ترایمف معرفی شده که نسبت به مدل استاندارد شکل و شمایل خاص‌تر و مخوف‌تری دارد.

لوازم یدکی و قطعات بابر را از قطعه سیکلت بخواهید

02122498526 – 09391901465