logo 2
15
آوریل

قطعات موتورسیکلت در بوشهر| لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر| لوازم اسپرت موتورسیکلت در بوشهر| قطعات موتور سنگین در بوشهر

بوشهر در گذر تاریخ

دردنویس

بوشهر در گذر زمان از جمله مناطقی بوده است که همیشه مورد نظر پادشاهان ایران بوده است، این استان بدلیل موقعیت ژئوپولتیک و استراتژیک خود همیشه به عنوان یکی از مهمترین مناطق بندری ایران بوده است. سابقه سکونت در استان بوشهر به عهد عیلامی ها و تمدن بین النهرین بر می گردد. در اوایل هزاره دوم قبل از میلاد سلسله عیلامیان بر مناطقی از ایران از جمله بوشهر حکمفرمایی می کرد و در زمان اردشیر بابکان شهر رام اردشیر در دو فرسنگی شهر بوشهر بنا نهاده شد که خرابه های آن هم اکنون بنام ریشهر معروف است.

در زمان ساسانیان شهر بندری سیراف در نزدیکی کنگان به عنوان یکی از مهمترین بنادر تجاری ایرانِ آن دوران به شمار می رفته است. کشتیرانی و بازرگانی در سیراف آنچنان رونق داشته است که بازرگانان این سامان، با چین تجارت داشته و کشتیرانان سیرافی به اسپانیا و انگلستان نیز سفر داشته اند.

در مورد بندر بوشهر نیز باید گفت که دیرینه‌گی بافت تاریخی بوشهر، به دوره حکومت نادرشاه افشار بر می‌گردد که در آن هنگام با تأسیس پایگاه دریایی نادرشاه در خور شرقی بوشهر موسوم به خور نادری، بندر بوشهر از یک‌ روستای کوچک ماهیگیری به یک بندر مهم تبدیل گردید. «مادام دیولافوا» در سفر اول خود به بوشهر به کشتی‌هایی اشاره می‌کند که به احتمال قوی بازمانده کشتی‌های نادرشاه‌ بوده‌اند. ازآن تاریخ رونق و آبادانی آن ادامه یافت و در دوره زندیه به دلیل نزدیکی به پایتخت ایران در شیراز اهمیت این بندر دو چندان شد.

درسال ۱۲۵۴ انگلیسی‌ها به بهانه محاصره هرات توسط سپاه محمدشاه قاجار، شهر بوشهر و جزیره خارگ را به اشغال خود درآوردند که با مقاومت آیت الله شیخ حسن آل عصفور رو به رو شدند. با وقوع جنگ جهانی اول بوشهر بار دیگر شاهد جنگ و خونریزی شد و مردم این دیار با قامتی افراشته و به رهبری شهید رئیسعلی دلواری، شهید غضنفرالسلطنه برازجانی و زایرخضرخان دشتی و… سالها با استعمارگران نبرد کرده و جلوی پیشرفت آنها را گرفتند.

موقعیت جغرافیایی استان

استان بوشهر در جنوب غربی کشور و در فاصله ۲۷ درجه و ۱۷ دقیقه تا ۳۰ درجه و ۱۷ دقیقه عرض جغرافیایی و ۵۰ دقیقه و ۸ دقیقه تا ۲۵ درجه و ۵۸ دقیقه طول جغرافیایی واقع گردیده است. این استان از شمال به استان خوزستان و کهکیلویه و بویراحمد، از جنوب به خلیج فارس و استان هرمزگان و از شرق به استان فارس و غرب نیز به خلیج فارس محدود می شود.

بر اساس آخرین تقسیمات سیاسی کشور، استان بوشهر مشتمل بر ۱۰ شهرستان، ۱۷ بخش، ۱۳ شهر، ۳۶ دهستان و ۷۰۶ آبادی دارای سکنه است. شهرستانهای استان بوشهر عبارتند از: بوشهر، تنگستان، دشتستان، دشتی، دیر، دیلم، کنگان، عسلویه، جم  و گناوه.

استان بوشهر با ۵۶۷/۲۳۱۶۷ کیلومتر مربع وسعت، در حدود ۱٫۴ درصد مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده است. شهرستان دشتستان با ۶۳۶۶٫۲۴۸ کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین شهرستان استان و بوشهر با ۱۴۱۴٫۹۴۹ کیلومتر مربع وسعت به عنوان کوچکترین شهرستان استان محسوب می شوند. ضمناً استان بوشهر بابیش از ۶۲۵ کیلومتر مرز مشترک با خلیج فارس بیشترین مرز مشترک آبی کشور با خلیج فارس راداراست.

آب و هوای استان

استان بوشهر در مجموع دارای اقلیمی گرم است که در بخش‌های ساحلی به صورت گرم و مرطوب و در بخش‌های داخلی استان به صورت گرم و خشک می‌باشد. استان بوشهر از استان های کم باران کشور است و مهمترین سیستم‌های موثر بر آن در فصل زمستان کم فشارهای مدیترانه‌ای و سودانی است و پرفشارهای شمالی، شمال غربی و سایر مراکز پرفشار نیز در طول فصل‌های سرد سال به گونه‌ای تعدیل یافته بر این استان تاثیر می‌گذارند.

در فصول گرم سال، کم فشار حرارتی مستقر بر روی صحرای عربستان، آفریقا و کویر ایران بر استان بوشهر تاثیر گذاشته و موجب افزایش دمای آن می‌شوند. در ماه های گرم سال، به ویژه در تابستان مرکز کم فشار هند یا مونسون نیز بصورت محدود و مقطعی بر استان بوشهر تاثیر می‌گذارد.

در فصل زمستان سیکلون‌های مدیترانه‌ای در مسیر حرکت خود در فلات ایران، استان بوشهر را نیز تحت پوشش قرار داده و بارندگی های کم و بیش ملایم و مداومی را در آن بوجود می‌آورند.

وضعیت فعلی اقتصاد استان بوشهر

 استان بوشهر به دلیل همجواری با خلیج فارس دارای موقعیت بسیار خاص و استراتژیکی در کشور می باشد. در هر گوشه از استان، نعمات خداوندی بسیار، به وفور یافت می شود. این استان با داشتن بیشترین مرز آبی با خلیج فارس (حدود ۷۱۲کیلومتر) زمینه استفاده از دریا را به هر نوع در خود داراست. وجود پالایشگاه گاز کنگان (جم)، با تولید روزانه بیش از ۸۰ میلیون متر مکعب، جزیره خارگ عنوان بزرگترین پایانه صادرات نفت خاورمیانه و در کنار آن وجود مجتمع پتروشیمی خارگ با تولید روزانه بیش از ۶۰۰ تن گوگرد و ۵ تا ۶ هزار تن انواع هیدرو کربونها، از دیگر قابلیتهای این استان می باشد. وجود میدان گازی پارس جنوبی به عنوان بزرگترین مخزن یکپارچه گاز جهان، با ۴۵۰ تریلیون فوت مکعب، ۸/۶ % ذخائر گازی جهان و ۳۳% کل ذخائر گازی ایران را به خود اختصاص داده که بهره برداری از این میدان، تحولی عظیم در صنعت گاز و پتروشیمی و صنایع جانبی، در کشور به وجود آورده و به همین علت، توجه همه جهانیان را به خود معطوف ساخته است. نیروگاه اتمی بوشهر نیز بعنوان یک پروژه مهم ملی محسوب گردیده که این مهم باعث مطرح شدن استان بوشهر در تمامی محافل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … در سطح جهان شده است.

علاوه بر آن استان بوشهر در زمینه های کشاورزی نیز فعال بوده و با دارا بودن بیش از ۶ میلیون اصله نخل سالانه بیش از ۱۳۰ هزار تن خرما تولید می کند. در زمینه تولید و پرورش میگو نیز ۶۰% کل میگوی کشور در این استان پرورش یافته که از مرغوبترین انواع میگو در جهان بشمار می رود و به اکثر کشورهای جهان صادر می شود. وجود صدها معدن طبیعی در این استان باعث شده که توجه سرمایه گذاران را به بهره برداری از این معادن خصوصا سیمان جلب کند. هم اکنون چندین پروژه کارخانه سیمان به دلیل وجود مواد اولیه این محصول دراستان در دست اجرا و یا در مرحله تولید قرار گرفته است. دسترسی آسان به دریا باعث شده ده ها بندر صیادی و تجاری کوچک و بزرگ در استان فعالانه در توسعه اقتصادی کشور نقش به سزائی داشته باشند.

 به همین دلیل است که استان بوشهر، پایتخت اقتصادی ایران، نگین درخشان و افتخار جمهوری اسلامی ایران در توسعه اقتصادی و جذب سرمایه های خارجی است.

بورس لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

بورس لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

مرکز پخش قطعات موتورسیکلت در بوشهر

مرکز پخش قطعات موتورسیکلت در بوشهر

بورس لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

بورس لوازم یدکی موتورسیکلت در ایلام

نمایندگی موتورسیکلت در ایلام

نمایندگی موتورسیکلت در بوشهر

قطعات موتورسیکلت در بوشهر

قطعات موتورسیکلت در برازجان

قطعات موتورسیکلت گناوه

لوازم یدکی موتورسیکلت در دیلم

لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

لوازم جانبی موتورسیکلت در بوشهر

بوشهر

لوازم مصرفی موتورسیکلت در بوشهر

لوازم مصرفی موتورسیکلت در بوشهر

لوازم مصرفی موتورسیکلت در بوشهر

لوازم مصرفی موتورسیکلت در بوشهر

لوازم اسپرت موتورسیکلت در بوشهر

لوازم اسپرت موتورسیکلت در بوشهر

پخش عمده قطعات موتورسیکلت در بوشهر

پخش عمده قطعات موتورسیکلت در بوشهر

پخش عمده لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

بوشهر

آدرس نمایندگی موتورسیکلت در بوشهر

آدرس نمایندگی موتورسیکلت در بوشهر

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

فروش آنلاین قطعات موتورسیکلت در بوشهر

فروش آنلاین قطعات موتورسیکلت در بوشهر

خدمات پس از فروش موتورسیکلت در بوشهر

خدمات پس از فروش موتورسیکلت در بوشهر

  • قطعات تزئینی موتورسیکلت شامل : رینگ اسپورت موتورسیکلت ، کیلومتر موتورسیکلت ، شارژر ولوم دار موتورسیکلت  ، روکش زین موتورسیکلت ، درب لنت رینگ اسپورت موتورسیکلت ، برچسب موتورسیکلت ، آرم قاب بغل ، کیت برچسب موتورسیکلت ، پد باک موتورسیکلت ، جاپایی سوسماری ، آزیر آمبولانسی موتور ، شبرنگ موتورسیکلت و سایر قطعات موتورسیکلت
  • قطعات فنی موتورسیکلت شامل : صفحه کلاج موتورسیکلت ، دیسک کلاج موتورسیکلت ، زنجیر چرخ موتورسیکلت ، کمک فنر موتورسیکلت ، لنت ترمز موتورسیکلت ، اگزوز موتورسیکلت ، کاربراتور موتورسیکلت ، سیلندر موتورسیکلت ، باتری موتورسیکلت ، باطری موتورسیکلت ، سرسیلندر موتورسیکلت ، ترانزیستور موتورسیکلت ، جنت کاربراتور موتورسیکلت ، ترانزیستور موتورسیکلت ، اکسایتر موتورسیکلت ، پمپ ترمز موتورسیکلت ، ، کورپی موتورسیکلت ، پلاتین موتورسیکلت ، دنده زنجیر موتورسیکلت ، بلبرینگ داخل موتور موتورسیکلت ، موتور موتورسیکلت ، فیلتر گارد موتورسیکلت ، رینگ پیستون ، سوپاپ موتورسیکلت ، بوش موتورسیکلت ، سیم مغزی کلاج موتورسیکلت ،  سیم گاز موتورسیکلت ، شیر بنزین موتورسیکلت ؛ توپی چرخ موتورسیکلت ؛ سیلندر موتورسیکلت ؛ میل لنگ موتورسیکلت ، فبلتر روغن موتورسیکلت ؛ واشر موتورسیکلت ؛ پیچ و مهره موتورسیکلت ، گیریبکس موتورسیکلت و سایر لوازم یدکی موتورسیکلت
  • قطعات ظاهری موتورسیکلت شامل : حلزونی کبلومتر موتورسیکلت ، باک موتورسیکلت ، گلگیر موتور سیکلت ، قاب زنجیر موتورسیکلت ، فرمان موتورسیکلت ، چراغ خطر موتورسیکلت ، زین موتورسیکلت ، قلوه چپ موتورسیکلت ، گارد موتورسیکلت ، لاستیک موتورسیکلت ، تایر موتورسیکلت ، بال باک موتورسیکلت ، قاب بغل موتورسیکلت ؛ پورسته فلکه برق ، آینه بغل موتورسیکلت ، رینگ و پیستون موتورسیکلت ، پدال ترمز موتورسیکلت ، پایه پلاک موتورسیکلت ، طلق موتورسیکلت و سایر متعلقات موتورسیکلت
  • قطعات برقی موتورسیکلت شامل : راهنما موتورسیکلت ، استارت ، شمع موتورسیکلت ، ای سی یو موتورسیکلت ، ECU  موتورسیکلت ، بوبین برقی موتورسیکلت ، بوق موتورسیکلت ، استوپ موتورسیکلت ، رگولاتور برق ، زنون موتورسیکلت ، دینام موتورسیکلت و سایر لوازم یدکی موتورسیکلت
  • قطعات جانبی موتورسیکلت شامل : کلاه کاسکت موتورسیکلت ، قفل دوشاخه موتورسیکلت ، قفل تسمه ای موتورسیکلت، قفل دیسکی موتورسیکلت، لباس موتورسواری ، عینک موتورسواری ، کش همه کاره موتورسیکلت ، کش بارند موتورسیکلت ، پایه بغل موتورسیکلت ، ژل ضد پنچری موتورسیکلت ، ست کامل سوئیچ موتورسیکلت ، لرزه گیر آینه موتورسیکلت ، پیچ خورشیدی عقب موتورسیکلت ، آچار شمع موتورسیکلت ، کاپشن مخصوص موتورسواری ، روغن موتور موتورسیکلت ، هدلایت موتورسیکلت ، صدا خفه کن موتورسیکلت ، ابر هواکش موتورسیکلت ، مایع تیوبلس موتورسیکلت ؛ دزدگیر موتورسیکلت  و سایر قطعات موتور

لوازم یدکی سی دی آی CDI  ، لوازم یدکی سی جی CG  ، لوازم یدکی آپاچی ، لوازم یدکی آیما ، لوازم یدکی ارشیا، لوازم یدکی باجاج ، لوازم یدکی بنلی ، لوازم یدکی بی ام دبلیو BMW ، لوازم یدکی پالس ، لوازم یدکی تک تاز ،لوازم یدکی تی وی اس TVS  ، لوازم یدکی جهانرو ، لوازم یدکی دوکاتی ، لوازم یدکی رگال رپتور ، لوازم یدکی سوزوکی ، لوازم یدکی سی جی بی ، لوازم یدکی کاواساکی کاوازکی ، لوازم یدکی کبیرموتور ، لوازم یدکی کبیر ،لوازم یدکی کی تی ام ktm  ، لوازم یدکی نوین سیکلت ، لوازم یدکی هارلی داویدسون ، لوازم یدکی هوندا ، لوازم یدکی هیوسانگ ، لوازم یدکی وسپا ، لوازم یدکی یاماها ، لوازم یدکی موتورسیکلت سی جی ال ، لوازم یدکی موتورسیکلت باکسر ، لوازم یدکی پولسار ، لوازم یدکی موتورسیکلت احسان ، لوازم یدکی موتورسیکلت پیاجیو ،لوازم یدکی موتورسیکلت سالارگستر ، لوازم یدکی موتورسیکلت رادیسون ، لوازم یدکی موتورسیکلت ماهیندرا گوستو ، لوازم یدکی موتورسیکلت هیرو ، لوازم یدکی موتورسیکلت کاوان ، لوازم یدکی موتورسیکلت دایلیم ،لوازم یدکی موتورسیکلت دربی ، لوازم یدکی موتورسیکلت مگلی ، لوازم یدکی موتورسیکلت پرواز ، لوازم یدکی پیشتاز ، لوازم یدکی موتورسیکلت تلاش ، لوازم یدکی موتورسیکلت ساوین ، لوازم یدکی موتورسیکلت شهاب  ،لوازم یدکی موتورسیکلت رهرو ، لوازم یدکی موتورسیکلت مهران  ،  لوازم یدکی موتورسیکلت مهتا ، لوازم یدکی موتورسیکلت نامی  ، لوازم یدکی موتورسیکلت پیاجیو ، لوازم یدکی موتورسیکلت رایکا ، لوازم یدکی موتورسیکلت کثیر
 

 جامع ترین فروشگاه لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

مرکز پخش عمده قطعات موتورسیکلت در بوشهر

بورس لوازم یدکی موتورسیکلت در بوشهر

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی موتورسیکلت  در بوشهر

آدرس لوازم یدکی موتورسیکلت  در بوشهر

۰۲۱۲۲۴۹۸۵۲۶ – ۰۹۳۹۱۹۰۱۴۶۵