logo 2
04
آگوست

قطعات یو جی فور Ug4

یو جی فور Ug4

یوجی فور پالس ۱۸۰ یا پالس UG4 یکی از موتورسیکلت‌های باسابقه و خوشنام در بازار ایران است که از سال ۱۳۸۸ وارد کشورمان شد و عرضه آن تا سال ۱۳۹۵ ادامه پیدا کرد. پالس یو جی ۴، یکی از نخستین موتورسیکلت‌هایی بود که با این شکل و ظاهر در ایران حضور پیدا کرد و موجب شد تا سلایق مشتریان ایرانی در مورد ظاهر موتورسیکلت تغییر کند.

پالس یو جی ۴ (یوجی فور) طراحی مطلوب و هماهنگی دارد و ویژگی‌های فنی و دوام آن موجب شده تا حتی هنوز هم پس از گذشت چند سال، مورد توجه علاقه مندان به موتورسیکلت قرار بگیرد. یوجی فور در دو مدل در ایران حضور داشت که تنها تفاوت آنها در شکل چراغ جلو است که مدل مجهز به چراغ گرد، جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

موتور به کار رفته در پالس یوجی فور حجمی معادل ۱۷۸ سی سی، یک سیلندر و ۴ سوپاپ دارد و می‌تواند ۱۷ اسب بخار قدرت و ۱۴ نیوتن متر گشتاور تولید کند. برای انتقال این قدرت به چرخ عقب هم یک جعبه دنده ۵ سرعته با کلاچ دستی در نظر گرفته شده است.

سواری نرم، عملکرد فنی خوب، استحکام و دوام بالا و طراحی مناسب موجب شده تا پالس ۱۸۰ یا پالس یوجی فور، به یک گزینه ایده آل تبدیل شود و حتی مدل‌های دست دوم آن از بسیاری از موتورسیکلت‌های صفر کیلومتر وضعیت بهتری داشته باشد. بنابراین اگر نمونه‌های دست دوم کم کارکرد آن را در بازار پیدا کردید، در خرید آن شک نکنید.

لوازم یدکی یو جی فور را از قطعه سیکلت بخواهید