logo 2
01
نوامبر

قطعات ان اس NS 200

ان اس NS 200

پالس ns 200 یا همان باجاج پولسار ns 200 یکی از محصولات شرکت موتورسیکلت‌سازی هندی باجاج است که از سال ۲۰۱۲ به لیست تولیدات این کمپانی راه پیدا کرد. این موتورسیکلت خوش استایل نخستین مرتبه در سال ۱۳۹۳ وارد بازار کشورمان شد و مورد استقبال جوانان و مشتریانی که به دنبال یک موتور اسپرت و زیبا بودند، قرار گرفت.
باجاج پولسار ان اس 200 یا 200ns در گروه موتورسیکلت‌های نیکد دسته‌بندی‌شده و حروف ns آن مخفف عبارت نیکد اسپرت هستند. همچنین طبق ادعای شرکت سازنده این موتورسیکلت مشابه با مدل اروپایی کی تی ام دوک 200 ساخته شده و در واقع نمونه ارزان‌تر آن محصول به حساب می‌آید.
نمای ظاهری موتورسیکلت پالس ns200 هنگامی که از نزدیک آن را مشاهده می‌کنید بهتر از تصاویر موجود در اخبار و سایت‌های اینترنتی جلوه خواهد کرد. اولین نکته‌ای که توجه علاقه‌مندان را به خود جلب می‌کند، استفاده از یک باک جدید با طراحی زیباتر از مدل‌های پیشین پالس خواهد بود که تاثیر بسزایی در زیبا و مهیج‌تر جلوه کردن این موتورسیکلت خیابانی داشته است.
پنل‌های پلاستیکی دو طرف باک نیز نمایی بزرگ‌تر و البته جذاب‌تر به ظاهر این قسمت موتورسیکلت افزوده است. طراحی تندوتیز استایل کله چراغ از هماهنگی مناسبی با فرم کلی بدنه برخوردار بوده و نوع طراحی چراغ جلو نیز بر تمایلات اسپرت تاکید بسیار بیشتری دارد، به نحوی که حالتی ستیزه‌جویانه را به نمای روبروی پالس ۲۰۰ ns بخشیده است.
از جمله مهم‌ترین و متمایزترین شاخصه‌های طراحی پالس ns۲۰۰ می‌توان به ‌قرارگیری لوله اگزوز در زیر بدنه اشاره کرد؛ به نحوی که اگزوز به راحتی از جوانب قابل مشاهده نبوده و علاوه بر آن موجب توزیع بهتر و متعادل‌تر وزن بین هر دو نیمه موتورسیکلت شده است. در نتیجه هندلینگ موتور نیز تا حدودی بهبود پیدا خواهد کرد.
کیفیت ادوات پلاستیکی و روکش جاپایی‌ها تا حدود زیادی مرغوب به نظر می‌رسد اما باید دیدید که در طولانی مدت چه سطح کیفی را از خود به نمایش گذاشته و چه میزان دوام می‌آورند.

صفحه کیلومترشمار نیز اطلاعات مناسبی را در اختیار موتور سوار قرار داده و در موقعیت‌های مختلف نوری از خوانایی بالایی بهره می‌برد. به طور کلی طراحی ظاهری پالس ns 200 یک گام رو به جلو برای کمپانی باجاج به حساب آمده و شمایل مهیجی را به مشتریان ارائه داده است.

لوازم یدکی ان اس NS 200 را از قطعه سیکلت بخواهید