logo 2
07
نوامبر

قطعات آر سی RC

آر سی Rc
موتورسیکلت کی تی ام آر سی ۲۰۰ سی سی محصول طراحی کمپانی حرفه ای کی تی ام و ساخت در باجاج هندوستان بوده و در ایران توسط کویر موتور مونتاژ و عرضه گشته است

کی تی ام در سال ۲۰۱۴ اقدام به طراحی و ساخت آر سی ۲۰۰ نموده و RC را در چها ر تیپ ۱۲۵ ،۲۰۰ و ۲۵۰ و ۳۹۰ سی سی راهی بازار کرده است.

آر سی ۲۰۰با اقتباس ازبرادران بزرگتر خود طراحی شده و در زمره موتورسیکلتهای اسپرت قرار میگیرد . بدنه با استفاده از شاسی نردبانی مختص موتورسیکلت های اروپایی همراه با چرخهای ۸ پره در جلو و عقب ، کمکهای تلسکوپی معکوس در جلو و کاور های بدنه با خطوط و زوایای طراحی شده با دقت بالا حالت عضلانی و تهاجمی زیبایی را به رخ کشیده و زیبایی موتورسیکلت با استفاده از استیکر های جذاب و نقش بندی حجم ۲۰۰ سی سی بر روی کاورهای بدنه بالا تر رفته است.
انجین ۲۰۰ سی سی ۴ زمانه مایع خنک ،بهمراه گیربکس ۶ دنده و دو میل بادامک نهایت قدرت ۲۴/۶ اسب بخار در دور ۱۰۰۰۰ و گشتاور 19/2 نیوتن متر در ۸۵۰۰ دور بر دقیقه شتاب صفر تا ۶۰ کیلومتر ۳:۳۰ ثانیه ای و نهایت سرعت ۱۳۸ کیلومتر در ساعت را در شرایط استاندارد به شما ارایه میکند . ضریب تعویض دنده به دقت محاسبه شده و شما بدون کوچکترین مشکلی قادر به تعویض دنده و معکوس دادن را تجربه خواهید کرد .

کمک ها و ترمز و تایر

کمک های جلو از نوع تلسکوپی معکوس بوده و عملکرد بسیار بالایی را از خود نشان می دهد و در کنار آن کمک عقب گازی قابل تنظیم راندن نرم و جذابی را برای شما رقم خواهد زد . کمک های تعبیه شده در آر سی در هنگام ترمز گیری نیز بیشترین ضربه را متحمل شده و ترمز گیری مطمئنی را رقم زده است . البته باید در نظر داشت سیستم ترمز استفاده شده در کی تی ام ساخت کمپانی معظم ایتالیایی برمبو بوده و همراه با سیستم ترمز ضد قفل بر روی آرسی ۲۰۰ نصب شده است .

تایرهای نصب شده بر روی RC 200 سی سی ساخت MRF هندوستان و از سری اسپرت در جلو از سایز ۱۷_۱۱۰/۷۰ و در عقب سایز ۱۷_۱۵۰/۷۰ بوده و تیوبلس می باشد . البته تایر های ام آر اف بر روی موتورهای باجاج و تی وی اس نیز نصب شده اند ولی برای پایین نگه داشته ‌شدن قیمت موتورسیکلت از رابر پایین تری نصب به تایر های دوک بهره برده اند و سبب ناپایداری در پیچها و ترمز گیری می گشتند که در آر سی ۲۰۰ خبری از این موارد نیست .

لوازم یدکی آر سی RC را از قطعه سیکلت بخواهید