logo 2
20
دسامبر

لوازم یدکی کی تی ام در بوشهر | قطعات KTM در بوشهر

لوازم یدکی KTM در بوشهرقطعات کی تی ام در بوشهر

بوشهر در گذر زمان از جمله مناطقی بوده است که همیشه مورد نظر پادشاهان ایران بوده است، این استان بدلیل موقعیت ژئوپولتیک و استراتژیک خود همیشه به عنوان یکی از مهمترین مناطق بندری ایران بوده است. سابقه سکونت در استان بوشهر به عهد عیلامی ها و تمدن بین النهرین بر می گردد. در اوایل هزاره دوم قبل از میلاد سلسله عیلامیان بر مناطقی از ایران از جمله بوشهر حکمفرمایی می کرد و در زمان اردشیر بابکان شهر رام اردشیر در دو فرسنگی شهر بوشهر بنا نهاده شد که خرابه های آن هم اکنون بنام ریشهر معروف است.

در زمان ساسانیان شهر بندری سیراف در نزدیکی کنگان به عنوان یکی از مهمترین بنادر تجاری ایرانِ آن دوران به شمار می رفته است. کشتیرانی و بازرگانی در سیراف آنچنان رونق داشته است که بازرگانان این سامان، با چین تجارت داشته و کشتیرانان سیرافی به اسپانیا و انگلستان نیز سفر داشته اند.

در مورد بندر بوشهر نیز باید گفت که دیرینه‌گی بافت تاریخی بوشهر، به دوره حکومت نادرشاه افشار بر می‌گردد که در آن هنگام با تأسیس پایگاه دریایی نادرشاه در خور شرقی بوشهر موسوم به خور نادری، بندر بوشهر از یک‌ روستای کوچک ماهیگیری به یک بندر مهم تبدیل گردید. «مادام دیولافوا» در سفر اول خود به بوشهر به کشتی‌هایی اشاره می‌کند که به احتمال قوی بازمانده کشتی‌های نادرشاه‌ بوده‌اند. ازآن تاریخ رونق و آبادانی آن ادامه یافت و در دوره زندیه به دلیل نزدیکی به پایتخت ایران در شیراز اهمیت این بندر دو چندان شد.

درسال ۱۲۵۴ انگلیسی‌ها به بهانه محاصره هرات توسط سپاه محمدشاه قاجار، شهر بوشهر و جزیره خارگ را به اشغال خود درآوردند که با مقاومت آیت الله شیخ حسن آل عصفور رو به رو شدند. با وقوع جنگ جهانی اول بوشهر بار دیگر شاهد جنگ و خونریزی شد و مردم این دیار با قامتی افراشته و به رهبری شهید رئیسعلی دلواری، شهید غضنفرالسلطنه برازجانی و زایرخضرخان دشتی و… سالها با استعمارگران نبرد کرده و جلوی پیشرفت آنها را گرفتند.

موقعیت جغرافیایی استان

استان بوشهر در جنوب غربی کشور و در فاصله ۲۷ درجه و ۱۷ دقیقه تا ۳۰ درجه و ۱۷ دقیقه عرض جغرافیایی و ۵۰ دقیقه و ۸ دقیقه تا ۲۵ درجه و ۵۸ دقیقه طول جغرافیایی واقع گردیده است. این استان از شمال به استان خوزستان و کهکیلویه و بویراحمد، از جنوب به خلیج فارس و استان هرمزگان و از شرق به استان فارس و غرب نیز به خلیج فارس محدود می شود.

بر اساس آخرین تقسیمات سیاسی کشور، استان بوشهر مشتمل بر ۱۰ شهرستان، ۱۷ بخش، ۱۳ شهر، ۳۶ دهستان و ۷۰۶ آبادی دارای سکنه است. شهرستانهای استان بوشهر عبارتند از: بوشهر، تنگستان، دشتستان، دشتی، دیر، دیلم، کنگان، عسلویه، جم  و گناوه.

استان بوشهر با ۵۶۷/۲۳۱۶۷ کیلومتر مربع وسعت، در حدود ۱٫۴ درصد مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده است. شهرستان دشتستان با ۶۳۶۶٫۲۴۸ کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین شهرستان استان و بوشهر با ۱۴۱۴٫۹۴۹ کیلومتر مربع وسعت به عنوان کوچکترین شهرستان استان محسوب می شوند. ضمناً استان بوشهر بابیش از ۶۲۵ کیلومتر مرز مشترک با خلیج فارس بیشترین مرز مشترک آبی کشور با خلیج فارس راداراست.

آب و هوای استان

استان بوشهر در مجموع دارای اقلیمی گرم است که در بخش‌های ساحلی به صورت گرم و مرطوب و در بخش‌های داخلی استان به صورت گرم و خشک می‌باشد. استان بوشهر از استان های کم باران کشور است و مهمترین سیستم‌های موثر بر آن در فصل زمستان کم فشارهای مدیترانه‌ای و سودانی است و پرفشارهای شمالی، شمال غربی و سایر مراکز پرفشار نیز در طول فصل‌های سرد سال به گونه‌ای تعدیل یافته بر این استان تاثیر می‌گذارند.

در فصول گرم سال، کم فشار حرارتی مستقر بر روی صحرای عربستان، آفریقا و کویر ایران بر استان بوشهر تاثیر گذاشته و موجب افزایش دمای آن می‌شوند. در ماه های گرم سال، به ویژه در تابستان مرکز کم فشار هند یا مونسون نیز بصورت محدود و مقطعی بر استان بوشهر تاثیر می‌گذارد.

در فصل زمستان سیکلون‌های مدیترانه‌ای در مسیر حرکت خود در فلات ایران، استان بوشهر را نیز تحت پوشش قرار داده و بارندگی های کم و بیش ملایم و مداومی را در آن بوجود می‌آورند.

وضعیت فعلی اقتصاد استان بوشهر

 استان بوشهر به دلیل همجواری با خلیج فارس دارای موقعیت بسیار خاص و استراتژیکی در کشور می باشد. در هر گوشه از استان، نعمات خداوندی بسیار، به وفور یافت می شود. این استان با داشتن بیشترین مرز آبی با خلیج فارس (حدود ۷۱۲کیلومتر) زمینه استفاده از دریا را به هر نوع در خود داراست. وجود پالایشگاه گاز کنگان (جم)، با تولید روزانه بیش از ۸۰ میلیون متر مکعب، جزیره خارگ عنوان بزرگترین پایانه صادرات نفت خاورمیانه و در کنار آن وجود مجتمع پتروشیمی خارگ با تولید روزانه بیش از ۶۰۰ تن گوگرد و ۵ تا ۶ هزار تن انواع هیدرو کربونها، از دیگر قابلیتهای این استان می باشد. وجود میدان گازی پارس جنوبی به عنوان بزرگترین مخزن یکپارچه گاز جهان، با ۴۵۰ تریلیون فوت مکعب، ۸/۶ % ذخائر گازی جهان و ۳۳% کل ذخائر گازی ایران را به خود اختصاص داده که بهره برداری از این میدان، تحولی عظیم در صنعت گاز و پتروشیمی و صنایع جانبی، در کشور به وجود آورده و به همین علت، توجه همه جهانیان را به خود معطوف ساخته است. نیروگاه اتمی بوشهر نیز بعنوان یک پروژه مهم ملی محسوب گردیده که این مهم باعث مطرح شدن استان بوشهر در تمامی محافل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … در سطح جهان شده است.

علاوه بر آن استان بوشهر در زمینه های کشاورزی نیز فعال بوده و با دارا بودن بیش از ۶ میلیون اصله نخل سالانه بیش از ۱۳۰ هزار تن خرما تولید می کند. در زمینه تولید و پرورش میگو نیز ۶۰% کل میگوی کشور در این استان پرورش یافته که از مرغوبترین انواع میگو در جهان بشمار می رود و به اکثر کشورهای جهان صادر می شود. وجود صدها معدن طبیعی در این استان باعث شده که توجه سرمایه گذاران را به بهره برداری از این معادن خصوصا سیمان جلب کند. هم اکنون چندین پروژه کارخانه سیمان به دلیل وجود مواد اولیه این محصول دراستان در دست اجرا و یا در مرحله تولید قرار گرفته است. دسترسی آسان به دریا باعث شده ده ها بندر صیادی و تجاری کوچک و بزرگ در استان فعالانه در توسعه اقتصادی کشور نقش به سزائی داشته باشند.

 به همین دلیل است که استان بوشهر، پایتخت اقتصادی ایران، نگین درخشان و افتخار جمهوری اسلامی ایران در توسعه اقتصادی و جذب سرمایه های خارجی است.

کی‌ تی‌ ام KTM

کمپانی کی تی ام که یکی از معروف‌ترین برندهای سازنده موتورسیکلت در دنیاست، تولید موتورهای خیابانی را در دستور کار خود قرار داده است.

برند کی‌تی‌ام در دنیا با موتورسیکلت‌های مدل تریل معروف شده و بخش اعظم اعتبار خودش را مدیون این سبد محصولات است زیرا این کمپانی در این تیپ محصولات واقعاً بی‌نقص و کم‌نظیر عمل می‌کند.

کویر موتور نمایندگی رسمی کی‌تی‌ام اتریش در ایران است و مشخصاً این موتور را مستقیماً از اتریش به‌صورت CBU وارد می‌کند.

برخی مدلهای  کی‌ تی‌ ام KTM در بازار ایران :کی تی ام ۱۱۹۰ KTM RC8 R آر سی بیکی تی ام RC KTM RC 200کی تی ام R 1290 KTM Duke Super  آر سوپرکی تی ام Duke 200 KTM دوککی تی ام RC 250 ABS KTM آر سیکی تی ام DUKE 390 ABS KTM دوککی تی ام Duke 250 KTMکی تی ام Duke 125 KTMکی تی ام EXC 250 SIX DAYS KTM ای ایکس سیکی تی ام EXC-F 500 KTMکی تی ام EXC-F 250 KTM کی تی ام Adventure 1190 R KTM ادوتچرکی تی ام SX-F 250 KTM  اس ایکسکی تی ام SX-F 350 KTMکی تی ام SX-F 450 KTM

قطعات برقی کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

لوازم تزئینی آوا در بوشهر

لوازم ظاهری کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

لوازم فنی و موتوری کی‌ تی‌ ام KTM بوشهر

لوازم استوک کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

کیلومتر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

باطری کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

روغن موتور کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

شمع کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

زین کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

بوق کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

باک کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

دزدگیر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

لنت ترمز کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

لاستیک کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سیم کشی کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

راهنما کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

بوبین کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

ذغال چراغ جلو کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

ترانزیستور کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

اتومات استارت کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

ست سوییچ استارت کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سیم کیلومتر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

گیربکس کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

چراغ جلو کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

خطر عقب کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سیم رابط کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

لامپ کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

برچسب کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

هدلایت کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

فرمان کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

پدال کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

فلاپ کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

کاور کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

آینه کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

کتی کلاچ کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

گارد عقب کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

براکت کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

جاپایی کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سوییچ کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

بلوری کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

گلگیر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

صفحه کلاچ کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

قاب کیلومتر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

شیشه خطر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

لاستیک سر دسته کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

شیشه کیلومتر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

قاب اگزوز کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

کتی ترمز کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

رینگ کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

جک بغل کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

آرم موتور کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

فن کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

درب باک کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

شل گیر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

پایه تابلو جلو کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

قطعات کاربرات کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

رینگ پیستون کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

لاستیک گیت کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سوپاپ آکی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

واشر سر و ته سیلندر کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سنسور کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

فیتر روغن کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

دنده سر استارت کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سوپاپ کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سیم گاز کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

کاربراتور کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

پمپ ترمز کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

دنده عقب کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

میل چرخ جلو کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

دیسک ترمز کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

هندل کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

چهارشاخ کلاچ کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

زنجیر تایم کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

شفت هندل کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سیم ساسات کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

شاتون کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

واشربندی کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سوزن شناور کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

فنر کمک جلو کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

توپی عقب کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

سیم پره کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

اگزوز کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

بوش توپی کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

کاسه نمد کی‌ تی‌ ام KTM در بوشهر

 لوازم یدکی کی تی ام را از قطعه سیکلت بخواهید

۰۲۱۲۲۴۹۸۵۲۶