logo 2
19
ژانویه

قطعات تی وی اس راکز

راکز Rockz 

موتور سیکلت راکز محصول طراحی و تولید در کارخانجات تی وی اس موتورز مالزی و واردات،مونتاژ و عرضه توسط گروه صنعتی نیروموتور می باشد.

این موتور سیکلت در ابتدا توسط گروه صنعتی جهانرو به بازار عرضه و از استقبال خوبی برخوردار شد و در ادامه با تغییر نمایندگی شرکت تی وی اس ،گروه صنعتی نیروموتور به عرضه این موتور سیکلت ادامه داده است.

سواری با این موتور سیکلت با داشتن انجین ۱۲۵ سی سی چهارزمانه ،چهاردنده کلاچ دو حالته اتوماتیک و دستی ،بسیار نرم و به دور از استرس بوده ‌و آزادی عمل را در هنگام تعویض دنده ها برای شما رقم می زند.

برای مثال شما برای عبور از مناطق پر تردد و ایستادن در پشت چراغ ها نیاز به گرفتن کلاچ ندارید و براحتی اقدام به تعویض دنده خواهید کرد و در حالت دیگر برای حرکت های پر شتاب و تعویض دنده های سریع برای رسیدن به سرعت نهایی بالاتر با گرفتن کلاچ و یا نیم کلاچ کردن به راحتی به خواسته خود. خواهید رسید.

این سیستم بهترین کارایی را برای رانندگان آماتور رقم زده و کسانی که برای اولین بار تصمیم به سواری با موتورسیکلت گرفتن اند به پیشنهاد موتور گمرک، تی وی اس راکز را انتخاب کنند.

طراحی بدنه که از الگوی موتورسیکلت های کاب می باشد ایمنی قابل توجهی را برای راکب بوجود آورده است ،فلاپ های بادگیر در قسمت جلوی پا علاوه بر افزایش خاصیت آیرودینامیکی سپری برای محافظت از پاهای راننده در هنگام تصادفات و زمین خوردن بوجود آورده است. ضمن اینکه در فصول سرد به عنوان مانعی برای نفوذ باد و پاچش آب نیز بسیار عالی عمل می کند.

استفاده از استارت الکتریکی و پدالی این انتخاب را به شما می دهد که به راحتی موتورسیکلت خود را استارت و به حرکت در آوریدضمن اینکه در صورت از کار افتادن باتری موتورسیکلت براحتی تی وی اس راکز با هندل پایی روشن خواهد شد.

استفاده از رنگهای آلومینیومی با امکان استفاده از تایر های تیوبلس جلوه خاصی به این موتورسیکلت داده است ولی در حالت اورجینال تایر های استفاده شده تیوبی و از نوع درصد پایین رابر می باشد . فروشگاه اینترنتی موتور گمرک استفاده از تایرهای با کیفیت تر را توصیه می کند .

ترمز های استفاده شده در تی وی اس راکز در جلو دیسکی دو پیستون و در عقب کاسه ای بزرگ بوده که ترمز گیری و کم کردن سرعت به خوبی در این موتور سیکلت انجام می پذیرد .

در زیر زین فضایی برای قرار دادن وسایل و یا کلاه کاسکت تعبیه شده که یکی از مزیت های این موتورسیکلت به شمار می آید . ضمن اینکه در زیر زین کلیدی برای قطع کردن سیستم جرقه زنی تعبیه شده و شما با قطع آن شانس سرقت موتو سیکلت را پایین می آورید.

سیستم چراغها به خوبی طراحی شده و شما با نوردهی عالی آن هم در روز و هم در معابر تاریک و شب هیچ مشکلی برای روشن شدن راه عبوری و یا دیده شدن از پشت نخواهید داشت.

استفاده از تایرهای با درصد رابر پایین و باریک بودن تایر ها سبب شده که عبور از پیچها و ترمز گیری های شدید و البته عبور از معابر لغزنده راکب را به زحمت بیاندازد.

لوازم یدکی راکز را از قطعه سیکلت بخواهید