logo 2
25
ژوئن

قطعات همرو

همرو Hamro
با فعالیت تعداد زیادی از تولیدکنندگان در صنعت موتورسیکلت در کشور ایران، امروزه شاهد موتورسیکلت‌های بنزینی و برقی متعددی در داخل کشور هستیم که تمامی کارخانه‌های تولیدکننده به نوعی کیفیت محصول را سرلوحه کار خود قرار دادند تا بتوانند محصولات خود را به راحتی در بازار به فروش برسانند.

موتورسیکلت 125 همرو یک وسیله نقلیه بنزینی است که باتوجه به قیمت این محصول، می‌تواند در شهرهای ایران کارایی زیادی داشته باشد. کلاس موتور این وسیله نقلیه، استریت می‌باشد که می‌تواند برای سفرهای درون شهری و حتی شاید برون شهری افراد تک سرنشین، یک وسیله مناسب قلمداد می‌شود.

حداکثر سرعت این موتورسیکلت بنزینی، 115 کیلومتر بر ساعت است که باتوجه به وجود یک پیشرانه 125 سی سی « حجم سیلندر » این موتورسیکلت بسیار معقول به نظر می‌رسد و می‌تواند با رعایت نکات ایمنی برای حفظ جان سرنشین، وسیله نقلیه مناسب به نظر می‌رسد.

اما مصرف سوخت موتورسیکلت 125 همرو که شاید بسیار برای خریداران مهم است، معقول و بهینه به نظر می‌رسد. مصرف سوخت آن 2.3 لیتر در 100 کیلومتر پیمایش است و ظرفیت باک آن نیز 9 لیتر می‌باشد که مصرف کننده می‌تواند با یک باک بنزین، مسافتی حدود شاید 390 کیلومتر را پیمایش کند.

باید به این نکته توجه کرد که در صورتی که سرنشینان آن بیش از 2 نفر سنگین وزن باشد، مصرف سوخت این وسیله افزایش می‌یابد و قطعا آسیب‌های جدی نیز می‌تواند بر پیکره موتور علی الخصوص در بخش فنربندی وارد کند.

سطح آلایندگی آن نیز یورو 4 استاندارد می‌باشد که آلودگی بسیار کمتر و ناچیزی به محیط زیست وارد می‌کند و شاید یک محصول بسیار مناسب برای دوست‌داران محیط زیست باشد.

لوازم یدکی همرو را از تک چرخ بخواهید