قطعات موتورسیکلت
03
فوریه

آموزش تعمیرات موتور سیکلت

تعمیرات موتور سیکلت

قطعات موتورسیکلت
قطعات موتورسیکلت

 

دوره آموزش تعمیر موتور سیکلت درجه 1 و 2 شامل موتورهای مختلف 125 سی سی به بالا و به روز می باشد ( پولسار، ns ، طرح CDI، ویو ، TVS، پالس ، تریل و … ).

این دوره آموزش تعمیر موتور سیکلت شامل آموزش های تخصصی هر قسمت موتور سیکلت مانند انجین یا همان موتور، گیربکس، سیستم سوخت رسانی،

سیستم تعلیق، سیستم ترمز، مدارهای مختلف مثل مدار راهنما، مدار فلاشر، چراغ های جلو و عقب، سوییچ، استارت، دینام، انژکتور و دیاگ و … می باشد .

برخی آموزشگاه ها  برای اولین بار در کشور، با بهره گیری از اساتید مجرب سازمان فنی و حرفه ای کشور مبادرت به آموزش این حرفه نموده اند

بنحوی که در زمان کوتاه اصول و مهارت های لازمه برای این رشته را به کار آموز آموزش می دهد و در پایان دوره گواهینامه از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت می نماید.

 که داشتن این گواهینامه برای راه اندازی یک تعمیرگاه موتور سیکلت ضروری می باشد.

پس هر کس که می خواهد تعمیرگاه موتورسیکلت راه اتدازی کند باید به یکی از این اموزشگاه ها مراجعه کند

شرح دوره آموزش صفر تا صد تعمیر موتور سیکلت:

ابتدا کارآموزان در کلاس های مقدماتی و تئوری تعمیر موتور سیکلت حاضر می شوند که توسط اساتید مجرب سازمان فنی و حرفه ای اصول پایه‌ای تعمیر موتور سیکلت در اون آموزش داده می شه .

پس از سپری کردن مرحله اول وارد کارگاه عملی می شوند و آن چه در دوره مقدماتی آموختن رو می بایست ، به طور عملی روی موتورسیکلت های آموزشی و سایر اجزای موتور اجرا نمائید و شما موتورسیکلت را می بایست باز کنید و خودتان جمع کنید .

ورود به تعمیرگاه تخصصی  کار آموز می بایست به طور عملی نسبت به تعمیر و رفع عیب موتورسیکلت اقدام کنه .

 با این روش آموزشی شما یک سطح آموزشی خیلی خوب در تعمیر موتورسیکلت را سپری خواهید کرد و قادر خواهید بود به راحتی وارد بازار کار بشید .